Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Окопні РЕБ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Окопні РЕБи – радіоелектронні війни

Окопний РЕБ – пристрій для придушення ворожих БПЛА. Він глушить частоти, на яких працюють дрони. Інтернет-магазин Lander Donate займається розробкою, виробництвом та продажем антидронових систем.

Окопний РЕБ підходить для встановлення на стаціонарну позицію, щоб захистити бліндажі та евакуаційні автомобілі. Існують ситуації, коли не потрібні стаціонарні РЕБи, які працюватимуть на десятки кілометрів. Окопна система РЕБ встановлюється на автомобіль, БТР або танк, щоб створити "купол" для захисту від ударних дронів. Окопні засоби радіоелектронної боротьби

На сайті можна замовити системи, які працюють на придушення FPV управління. Доставка доступна для міст: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Луцьк, Тернопіль. Працюємо для того, щоб захист від атак ворожих БПЛА був доступним для придбання по всій Україні.

Головна мета – придушити сигнали, послабити супротивника

Окопні системи РЕБ, розроблені Lander Donate, працюють на придушення дронів з різними протоколами. Модель «Окопний РЕБ Lander Donate FPV + Mavic 5 г, окремий АКБ 2.8кВт» може глушити управління та відео дронів FPV та Mavic. РЕБу доступні частоти: 2,4 ГГц - 50 Вт і 5,8 ГГц - 50 Вт.

Наприклад, коптерам DJI Mavic для роботи необхідний сигнал із 12 супутників. РЕБ глушить ці сигнали. Координація дрона порушується. Він не може виконувати команди пілота: вирушає на базу, здійснює аварійну посадку або розбивається.

У будь-якому випадку противник втрачає коптер. Усі пристрої боротьби з ворожими БПЛА проходять випробування та тестуються на полігонах. Ми розробляємо системи, які максимально швидко, просто та безпечно можна використовувати за умов ведення бою: дістати, розкласти, включити захист. Наші пристрої розраховані на те, щоби кожен боєць міг працювати з ним.

Окопні станції РЕБ: завдання, принцип роботи

Завдання, що ставилися перед РЕБ на початку повномасштабної війни, змінилися. Тому розширилися функції, які може здійснити портативний комплекс. Їх використовують не тільки для захисту від ударних дронів, а й для того, щоб «відганяти» дрони-розвідники. Противник коригує свою артилерію з БПЛА, використовуючи фото та відео зв'язок.Окопні станції РЕБ

Висота на якій зазвичай працюють ворожі дрони – 350-500 метрів. На такій висоті добре чутно характерний звук, а на мінімальній висоті є зоровий контакт. Принцип роботи РЕБ на стаціонарній позиції або з автомобіля:

  1. Ідентифікували звук або сигнал.
  2. Активували роботу.
  3. Заглушили дрон.
  4. Вимкнули систему.

За відсутності вітру дрон втрачатиме висоту під час придушення сигналу приблизно 100 метрів протягом 1 хвилини дії глушилки. Так можна змусити дрон здійснити аварійну посадку. Якщо є вітер, то коптер або віднесе у бік оператора, що дозволить йому відновити управління, або у протилежному від бази напрямку.

Окопні засоби радіоелектронної боротьби – для ведення високотехнологічної війни

У наших системах є можливість керування за допомогою радіопульту на відстані до 80-100 м. Корпус оснащений мінімумом кнопок та індикаторів, які можуть демаскувати позицію. Кнопки розташовані так, щоб було зручно натискати в тактичних рукавичках.

Окопний РЕБ, купити який можна за готівку чи за реквізитами, – це надійний захист наших позицій від дронів російських окупантів.

Ми працюємо над тим, щоб вартість захисту та аксесуарів для РЕБ була адекватною та нижчою, ніж закордонні аналоги, без шкоди для якості. Пам'ятайте, що дуже дешеві РЕБи можуть працювати некоректно. Однак у нас ви можете купити систему за найпривабливішою на ринку ціною.

Вгору