Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Антидронова глушилка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Зброя для технологічної війни: антидронова рушниця

Безпілотники - це високотехнологічні пристрої, збити які дуже складно. Варіант знищити дрон із ПЗРК не завжди можливий. Це демаскування позиції та витрати стратегічно важливих боєприпасів. Тому найкраща антидронова стратегія – глушити їхній сигнал. Антидронова рушниця – сучасна зброя для генерації радіохвиль, які глушать зв'язок між дроном та оператором.

антидронова рушниця

Інтернет-магазин Lander Donate – розробник антидронових систем із власним виробництвом пристроїв для радіоелектронної боротьби з БПЛА. Тут можна купити захист проти дронів. Доставка доступна для міст: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Луцьк, Тернопіль. Працюємо, щоб уся Україна була під захистом.

Які є варіанти глушіння дронів

Атака безпілотників на незахищену критичну інфраструктуру чи бойові позиції може мати фатальні наслідки. Збити дрони на висоті 500 м і вище дуже складно. Найкращий спосіб знищити ворожий БПЛА – заглушити його. Сигнали можна глушити за допомогою станцій РЕБ, які глушать зв'язок для керування пристроєм.

Глушилки дронів – як працює система

Антидронова рушниця, ціна якої оптимальна завдяки власному виробництву, - це складний мобільний пристрій для виведення з ладу ворожих БПЛА. Ефективно працює на відстані до 800 м. У нас також можна замовити глушилки для дронів з такими перевагами, як:

  1. Потужні радіатори зі стабільною температурою не вище 30-40°C.

  2. Кулери для електроніки.

  3. Додаткові зовнішні акумулятори, що продовжують автономну роботу до 1,5-2 годин.

  4. Окремий вибір частот придушення сигналу ворожих безпілотників.

  5. Універсальні зарядні пристрої – 12 V батареї автомобіля або 220 В від генератора/мережі.

  6. Швидкий заряд акумулятора від 2 до 4 годин.

З Lander Donate можна випробувати рушницю для квадрокоптера на полігоні в умовах, близьких до реальних бойових дій. Техніка проста у використанні, стрілецькі навички не важливі. Для роботи з пристроєм не потрібно точно прицілюватись, тому що необхідно потрапити не в коптер, а в потрібний діапазон хвилі. Після того, як коптер потрапив у зону дії пушки, слід супроводжувати його до повної втрати сигналу.

FPV-дронам вдається уникати засобів глушення, тому що вони краще захищені від засобів боротьби із дронами. Сигнал подавлювача повинен бути набагато потужнішим за сигнал пульта управління дроном. Ми пропонуємо моделі, які надійно глушать DJI, Autel, FPV та інші коптери з частотою управління 5,8/2,4/1,5/1,2/0,9 ГГц.

пушка для дронів

Що відбувається, коли працює пушка для дронів

Дрон визначає свої координати за допомогою пристрою прийому передачі сигналу. Коли він потрапляє в зону дії глушилки для дронів, можливість отримання інформації пропадає. Він може просто повернутися на базу, розбитися чи здійснити аварійну посадку. Що конкретно відбувається з БПЛА:

  • зв'язок із супутниками пропадає;

  • опція «повернутися додому» губиться;

Рушниця не завдає фізичних пошкоджень коптера. У режимі відсутності зв'язку він просто перестає розуміти де знаходиться, не може визначити свої координати. Сили ЗСУ можуть отримувати доступ до інформації про точку зльоту, фото та відео, заданий маршрут. Якщо ж погодні умови не дозволяють здійснити нормальне приземлення, то коптер зносить вітром, і він розбивається.

Антидронову рушницю купити в Україні дешевше, ніж замовляти аналогічний закордонний пристрій. Ціна американських рушниць набагато вища. Lander Donate працює для того, щоб вартість пушок та окопних РЕБів була доступною. Водночас пам'ятайте – сучасні засоби радіоелектронної боротьби з технікою окупанта не можуть коштувати надто дешево.

Вгору