Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стаціонарні РЕБ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Стаціонарні станції РЕБ

Електромагнітні захисники неба – невидима оку перешкода, що рятує людські життя від різного виду озброєння із функцією самонаведення. Стаціонарні системи РЕБ – пристрої зі складною електронікою, що використовують для своєї ефективної роботи електромагнітні сигнали та радіохвилі.

Цілі та особливості застосування пристроїв

Стаціонарний РЕБ, перехоплюючи сигнали каналами зв'язку різних радіолокаційних систем, значно спрощує роботу військових у зборі інформації. Це робить його незамінною частиною добре оснащеної бойової позиції, до якої практично неможливо підібратися з БПЛА або вразити її за допомогою зброї, що самонаводиться. В інтернет-магазині Lander Donate представлений великий вибір різноманітних стаціонарних станцій РЕБ та інших пристроїв радіоелектронної боротьби.

Серед основних характеристик РЕБ від Lander Donate варто виділити широкий спектр застосування такого комплексу. Пристрої здатні більш ефективно справлятися із заглушенням сигналу та протидією ворожим аналогам. Системи радіолокаційної боротьби оснащені сенсорами, радарами та радіотехнічними елементами, що генерують електромагнітні хвилі, внаслідок чого здатні без жодного пострілу виводити з ладу більшу частину озброєння.

Стаціонарні станції РЕБ

У перегонах озброєння сучасної війни системи РЕБ виявляють нескінченний потенціал, демонструючи з кожним днем свою ефективність і незамінність у бою.

Види систем радіоелектронної боротьби

Засіб радіоелектронної боротьби – це багатоцільове обладнання. Залежно від комплектуючих та габаритів воно ділиться на такі види, як:

  • Стаціонарний комплекс РЕБ. Комплексно використовуваний вид РЕБ, що забезпечує на стаціонарній позиції серйозніший рівень придушення сигналу та захисту від впливу аналогічних станцій противника. Така система виступає золотою серединою - вона незамінна на добре оснащених позиціях, водночас масштабніше покриває область у міру свого спектра дії.

  • Окопні РЕБ. Часто використовуються на бойових позиціях. При невеликих габаритах пристрій показує ефективну роботу проти більшості видів БПЛА і дронів. Найкращий вибір для військових підрозділів, що знаходяться на лінії фронту. Невеликий розмір сприяє високій мобільності, значно збільшуючи швидкість розгортання системи для роботи.

  • РЕБ стратегічного рівня. Станція, здатна покривати електромагнітним куполом понад тисячу кілометрів. Часто використовується для спільної роботи з ППО по об'єктах, що несуть загрозу. Найуспішнішою оперативно-тактичною системою України є комплекс «Покрова» із практично моментальною реакцією та здатністю ставити перешкоди на дистанції 60 км.

Пристрої радіоелектронної боротьби використовуються не лише стаціонарно. Останнім часом ними додатково оснащують бронемашини та автомобільну техніку військового призначення, забезпечуючи таким чином захист від загрози, що зростає з кожним днем у вигляді FPV дронів.

Купити стаціонарні РЕБ – найкраща інвестиція на даному етапі війни. Така станція покриває електромагнітним куполом позиції наших захисників і за допомогою радіохвиль захищає їх від радіоелектронної загрози з неба.

Стаціонарні системи РЕБ за найкращою ціною

Стаціонарну систему РЕБ можна купити або замовити недорого в інтернет-магазині Lander Donate для військових підрозділів. Така покупка забезпечить надійне прикриття, зберігаючи водночас найцінніше життя. Стаціонарні, окопні РЕБ і всі необхідні аксесуари для радіоелектронної боротьби за доступними цінами ви також знайдете в Lander Donate.

Вгору